Двосторонній матрац Largo Bon (Ларго Бон)

| 1 ― чохол-тканина жаккард з мікрофіброю |
| 2 ― пінополіуретан (ППУ) |
| 3 ― термовойлок |
| 4 ― блок пружин «Bonnel» |
|
5 ― єврокаркас |
|
Технічні параметри:
|
Наповнення:
|
|
Тип матраца – двосторонній |
Чохол стьобаний - тканина жаккард з пінополіуретаном (1 см) |
| 400 грн | 500 грн | |||||||
| 70х150 см | 80х150 см | |||||||
| 70х160 см | 80х160 см | |||||||
| 70х170 см | 80х170 см | |||||||
| 70х180 см | 80х180 см | |||||||
| 70х190 см | 80х190 см | 90х190 см | 120х190 см | 140х190 см | 150х190 см | 160х190 см | 170х190 см | 180х190 см |
| 80х200 см | 90х200 см | 120х200 см | 140х200 см | 150х200 см | 160х200 см | 170х190 см | 180х200 см | |
Фіксована вартість доставки матраца на відділення: при ширині матраца до 120 см - 400 грн, 120 см та вище - 500 грн.
Дні відправок: щовівторка (при замовленні до п'ятниці) та Четвер (при замовленні до вівторка).
*Умови відправки: відправлення на відділення НОВА ПОШТА, без адресної доставки до дверей.
**Передплата дорівнює фіксованій вартості доставки до відділення: при ширині матраца до 120 см - 400 грн, 120 см та вище - 500 грн.
Адресна доставка кур'єром по містах з 11.00 до 17.00
По р Київ 220 грн до під'їзду
- Правий берег - Понеділок і Четвер
- Лівий берег - Вівторок і П'ятниця.
- Підйом на поверх при наявності ліфта або в приватний будинок 50 грн, при відсутності ліфта 40 грн за поверх.
За р. Харків 220 грн до під'їзду
- Вівторок, Четвер, Субота.
- Підйом на поверх при наявності ліфта 40 грн, при його відсутності 30 грн за кожний поверх.
За р. Одеса 220 грн до під'їзду
- Понеділок, Середа, П'ятниця.
- Підйом на поверх при наявності ліфта 40 грн, при його відсутності 30 грн за кожний поверх.
Будь ласка, поділіться своєю думкою про якість обслуговування компанії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Highfoam |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 16 см |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 90 кг |
| Наповнення матраца | термоповсть, пінополіуретан |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 70х190 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | залежний пружинний блок "Вonnel" |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Форма матраца | прямокутний |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Сторона матраца 2 | м'який |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Тип упаковки матраца | стандартна |
- Ціна: 4 275 ₴








