Ліжко 160 Маркос + ламелі Меблі Сервіс
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжко Маркос 160 меблевої фабрики Меблі Сервіс (Україна) є однією з останніх новинок. Дана ліжко вже заслужила увагу серед покупців.
Ліжко не комплектується матрацом, Ви можете придбати матрац окремо, натисніть кнопку нижче:
Габарити ліжка:
- Висота 85,2 см
- Ширина 166,4 см
- Довжина 203,4 см
- Спальне місце - 160*200 см
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені. Ліжко повністю підготовлена до складання. Завдяки цьому зібрати її самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Здійснюємо відправку товару по всій Україні перевізником Нова пошта як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду.
- Оплата при отриманні.
- При замовленні товарів з доставкою Новою поштою, будь ласка вказуйте відділення без обмеження по вазі
Адресна доставка кур'єром з 12.00 до 16.00 або після 16.00
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 100 грн, при його відсутності 100 грн за кожний поверх.
| яблуня | бук |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | білий |
![]() |
![]() |
Кілька причин для співпраці

Оплата післяплатою Гарантуємо високу якість товару

Доставка в Усі регіони України Швидка доставка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 85.2 см |
| Довжина ліжка | 203.6 см |
| Ширина ліжка | 166.4 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина спального місця | 1600 |
| Ширина спального місця | 2000 |
- Ціна: 5 300 ₴










