Ліжко Фантазія МЕБЛІ-СЕРВІС 160х200 венге темний з ламелями (212.2х172.4х65.4 см)

- Готово до відправки
4 970 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправляємо Новою Поштою по передоплаті у розмірі приблизну вартість доставки в одну сторону.
*Ліжко матрацом не комплектується. Додатково матрац можна замовити вибравши рекомендований розмір 160х200 см зі списку 👉матраців.
🕮 Каталог системи Фантазія
Виробник фабрика МЕБЛІ-СЕРВІС (Україна).
Ліжко Фантазія - ця класична модель двоспального ліжка на ніжках з прямим узголів'ям. Такий предмет меблів можна гармонійно доповнити тумбами з відповідного модульного набору для створення комфортного інтер'єру.
|
Матеріали та колір:
Матеріал корпусу - ЛДСП |
Габарити:
|
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Відправляємо по всій Україні перевізником компанії НОВА ПОШТА за рахунок клієнта, при внесенні передоплати, як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду. За цілісність вантажу при перевезенні відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вказуйте відділення без обмеження по вазі.
Адресна доставка кур'єром:
- Доставка СТАНДАРТ (від 2 днів): по Києву 400 грн, по Київській області 400 грн + 10 грн/км від КП.
- ЕКСПРЕС Доставка (протягом 48 годин): по Києву 400 грн., по Київській області 400 грн + 10 грн/км від КП.
- Підйом на поверх і занесення в приміщення з ліфтом 20 грн/пачка (мінімум 100 грн за весь замовлення).
- Занесення меблів без ліфта прораховується індивідуально!
- Збірка корпусних меблів 15% від вартості (мінімум 400 грн).
Палітра кольорів:
| венге темний |
![]() |
Інші вироби системи Фантазія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір | Венге |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 65.4 см |
| Довжина ліжка | 212.2 см |
| Ширина ліжка | 172.4 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 160 см |
| Ширина спального місця | 200 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
- Ціна: 4 970 ₴




















