Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправляємо Новою Поштою по передоплаті у розмірі приблизну вартість доставки в одну сторону.
🕮 Каталог системи Фантазія
Виробник фабрика МЕБЛІ-СЕРВІС (Україна).
Полку Фантазія - це елемент модульної системи Фантазія. Туалетка має відкриту три відкриті полички і 2 відділу закриті дверцятами. Чудове рішення для Вашого дому в сучасному стилі. Світлий колір розширює простір і за рахунок комбінації з коричневим не виглядає нудно, дуже стильне поєднання говорить про гарний смак свого господаря і заряджає бадьорістю з самого ранку. Чудово підійде для інтер'єру в японському стилі.
Матеріали та колір:
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду - ДСП
Колір корпусу - венге темний
Колір фасаду - дуб самоа
Габарити:
- ширина - 150,2 см
- глибина -30,8 см
- висота - 37,4 см
- вага - 23 кг
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Відправляємо по всій Україні перевізником компанії НОВА ПОШТА за рахунок клієнта, при внесенні передоплати, як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду. За цілісність вантажу при перевезенні відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вказуйте відділення без обмеження по вазі.
Адресна доставка кур'єром:
- Доставка СТАНДАРТ (від 2 днів): по Києву 400 грн, по Київській області 400 грн + 10 грн/км від КП.
- ЕКСПРЕС Доставка (протягом 48 годин): по Києву 400 грн., по Київській області 400 грн + 10 грн/км від КП.
- Підйом на поверх і занесення в приміщення з ліфтом 20 грн/пачка (мінімум 100 грн за весь замовлення).
- Занесення меблів без ліфта прораховується індивідуально!
- Збірка корпусних меблів 15% від вартості (мінімум 400 грн).
Палітра кольорів:
| венге темний / дуб самоа |
![]() |
Інші вироби системи Фантазія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 374 мм |
| Довжина | 1502 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 308 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге темний + Дуб самоа |
- Ціна: 1 660 ₴

























