Односпальна Ліжко 800 без ящиків Соната Дуб сонома
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відсилання Новою поштою за передоплатою 400 грн.
* Без ящиків.
*Знімання, не забудьте придбати 👉матрац👈 розміром 80х190 см.

🕮 Каталог системи Соната
Виробник фабрики ЕВЕРЕСТ (Україна).
Ліжко Соната — це елемент модульної системи Соната. Комфортне та практичне односпальне ліжко чудово підійде як для дитини, так і для дорослого. Розмір спального місця 80х190 см. Під ліжком призначене місце для двох ящиків, які комплектуються тільки опціонально.
Ідеальне доповнення до модульної системи. Чудове рішення для Вашого будинку в сучасному стилі.
|
Матеріали та колір:
|
Габарити:
|
Умови доставки та оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакованні (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Виріб повністю підготовлений до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не становитиме особливих труднощів.
- Виріб необхідно оглянути на наявність браку до моменту збирання. Якщо таке матиме місце (що дуже рідко) ми всі справимо за свій рахунок.
- Вирушаємо всією Україною перевезенням компанії НОВА ПОШТА завдяки клієнтам, під час внесення передоплати, як на відділення, так і адресну до під'їзду кур'єром. За цілісність вантажу під час перевезення відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вмовляйте відділення без обмеження за вагою.
Палітра кольорів:
| Дуб сонома | Венге темний |
![]() |
![]() |
Фотографії
![]() |
![]() |
Інші вироби системи Соната
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 80х190 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір | Дуб сонома |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 60.5 см |
| Довжина ліжка | 193.2 см |
| Ширина ліжка | 83.6 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ліжка з урахуванням головах | 60.5 |
- Ціна: 3 089 ₴




















































