Комод 4 Соната Еверест Дуб сонома + Білий (80х38х93.5 см).
Відправка по передоплаті 10%

🕮 Каталог системи Соната
Виробник фабрика ЕВЕРЕСТ (Україна).
Комод Соната - це елемент модульної системи Соната. Двоколірний комод має 1 висувний ящик на роликових напрямних і 2 полички закриті дверцятами. Простий і лаконічний дизайн цієї моделі підкорив багатьох споживачів. Його прямі форми і проста забарвлення під текстуру дерева привнесуть в житло практичність і затишок. Універсальна модульна система може бути використана у сучасних вітальнях, спальнях, вітальнях. Дана модель красиво доповнить ваше житло і стане незамінною річчю. Чудове рішення для Вашого дому в сучасному стилі.
|
Матеріали та колір:
|
Габарити:
|
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Відправляємо по всій Україні перевізником компанії НОВА ПОШТА за рахунок клієнта, при внесенні передоплати, як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду. За цілісність вантажу при перевезенні відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вказуйте відділення без обмеження по вазі.
за м.Київ до під'їзду 400 грн (замовлення до 5000 грн), 400 грн (замовлення понад 5000 грн)
- Правий берег - Понеділок і Четвер
- Лівий берег - Вівторок і П'ятниця.
- Підйом на поверх при наявності ліфта 40 грн, при його відсутності 40 грн за кожний поверх.
за р. Харків до під'їзду 400 грн (замовлення до 5000 грн), 400 грн (замовлення понад 5000 грн)
- Вівторок, Четвер, Субота.
- Підйом на поверх при наявності ліфта 40 грн, при його відсутності 40 грн за кожний поверх.
за р. Одеса до під'їзду 400 грн (замовлення до 5000 грн), 400 грн (замовлення понад 5000 грн)
- Понеділок, Середа, П'ятниця.
- Підйом на поверх при наявності ліфта 40 грн, при його відсутності 40 грн за кожний поверх.
Палітра кольорів:
| Дуб сонома + Білий | Венге темний + Білий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Схема
![]() |
Інші вироби системи Соната
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + білий |
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 93.5 см |
- Ціна: 2 637 ₴






















































