Комод 7 Соната Венге темний + Білий 140х38х93.5 см) Еверест
Відсилання Новою поштою за передоплатою 10%.

🕮 Каталог системи Соната
Виробник фабрики ЕВЕРЕСТ (Україна).
Комод Соната — це елемент модульної системи Соната. Двоколірний комод має 1 висувна скринька на роликових напрямних і 6 поличок закритими дверцятами. Простий і лаконічний дизайн цієї моделі підкорив багатьох споживачів. Його прямі форми та просте забарвлення під текстуру дерева привнесуть у житло практичність і затишок. Універсальна модульна система може бути використана в сучасних вітальнях, спальнях, передпокоїх. Ця модель красиво доповнить ваше житло і стане незамінною річчю. Чудове рішення для Вашого дому в сучасному стилі.

|
Матеріали та колір:
|
Габарити:
Розмір упаковки:
|
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлений до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не становитиме особливих труднощів.
- Виріб необхідно оглянути на наявність браку до моменту збирання. Якщо таке матиме місце (що дуже рідко) ми всі справимо за свій рахунок.
- Вирушаємо по всій Україні перевезенням компанії НОВА ПОШТА завдяки клієнтам, під час внесення передоплати, як на відділення, так і адресну до під'їзду кур'єром. За цілісність вантажу під час перевезення відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вмовляйте відділення без обмеження за вагою.
| дуб сонома + білий | венге темний + білий | венге темний + дуб крафт золотий |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб крафт золотий | дуб крафт білий | |
![]() |
![]() |
Інші вироби системи Соната
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Венге |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 93.5 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 140 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 4 114 ₴


























































