Стіл журнальний 910 Соната Венге темний 91х61х47 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надсилання Новою поштою за передоплатою 200 грн.

🕮 Каталог системи Соната
Виробник фабрики ЕВЕРЕСТ (Україна).
Стіл Соната — це елемент модульної системи Соната. Стіл виготовлений у сучасному стилі, який має містку відкриту полицю під стільницею.
Ідеальне доповнення модульної системи для Вашого дому в сучасному стилі.
|
Матеріали та колір:
|
Габарити:
|
Умови доставки та оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакованні (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Виріб повністю підготовлений до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не становитиме особливих труднощів.
- Виріб необхідно оглянути на наявність браку до моменту збирання. Якщо таке матиме місце (що дуже рідко) ми всі справимо за свій рахунок.
- Вирушаємо всією Україною перевезенням компанії НОВА ПОШТА завдяки клієнтам, під час внесення передоплати, як на відділення, так і адресну до під'їзду кур'єром. За цілісність вантажу під час перевезення відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вмовляйте відділення без обмеження за вагою.
Палітра кольорів:
| Дуб сонома | Венге темний |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Схема
![]() |
Інші вироби системи Соната
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Венге |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 470 мм |
| Глибина столика | 610 мм |
| Довжина столика | 910 мм |
| Комплектація столика | |
| Газетниця | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 277 ₴






















































