Стінка Соната Еверест Венге темний + Білий 160х38х194 см
Надсилання Новою поштою за передоплатою 500 грн.

🕮 Каталог системи Соната
Виробник фабрики ЕВЕРЕСТ (Україна).
Вітальня Соната — це елемент модульної системи Соната. Ця стінка має невеликі габарити, тому чудово впишеться в будь-яку кімнату та водночас не буде її захаращувати й доповнить ваш інтер'єр вітальні сучасними та стильними нотками. Ця вітальня красива, водночас практична та містка. Вона складається з відкритих і закритих поличок, нижньої тумби з дверцятами та ящиками, і великої ніші під телевізор. Стінка для вітальні виготовлена із сучасної ламінованої ДСП.
Габаритні розміри ніші під ТВ становлять 113х90 см.
Ідеальне доповнення модульної системи для Вашої оселі в сучасному стилі.
|
Матеріали та колір:
|
Габарити:
Габаритні розміри ніші під ТВ:
|
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакованні (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Виріб повністю підготовлений до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не становитиме особливих труднощів.
- Виріб необхідно оглянути на наявність браку до моменту збирання. Якщо таке матиме місце (що дуже рідко) ми всі справимо за свій рахунок.
- Вирушаємо по всій Україні перевезенням компанії НОВА ПОШТА завдяки клієнтам, під час внесення передоплати, як на відділення, так і адресну до під'їзду кур'єром. За цілісність вантажу під час перевезення відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вмовляйте відділення без обмеження за вагою.
Палітра кольорів:
| Дуб сонома + Білий | Венге темний + Білий |
![]() |
![]() |
Схема
![]() |
Інші вироби системи Соната
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип стінки (гірки) | зональна, лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Венге |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 1130 мм |
| Габаритні розміри стінки | |
| Висота стінки | 1940 мм |
| Глибина стінки | 380 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
- Ціна: 6 519 ₴




















































