Шафа кутовий 700 Соната ЕВЕРЕСТ Дуб сонома + Белыйт 70х70х205
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка по передоплаті 400 грн.

🕮 Каталог системи Соната
Виробник фабрика ЕВЕРЕСТ (Україна).
Шафа Соната - це елемент модульної системи Соната. Шафа має одну дверцята, за якими знаходиться досить великий простір зі штангою для зберігання одягу на вішалках і простора полиця вгорі.
Ідеальне доповнення модульної системи для Вашого будинку в сучасному стилі.
|
Матеріали та колір:
|
Габарити:
|
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Виріб повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Відправляємо по всій Україні перевізником компанії НОВА ПОШТА за рахунок клієнта, при внесенні передоплати, як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду. За цілісність вантажу при перевезенні відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вказуйте відділення без обмеження по вазі.
Адресна доставка кур'єром з 11.00 до 17.00:
за м.Київ до під'їзду 400 грн (замовлення до 5000 грн), 400 грн (замовлення понад 5000 грн)
- Правий берег - Понеділок і Четвер
- Лівий берег - Вівторок і П'ятниця.
- Підйом на поверх при наявності ліфта 40 грн, при його відсутності 40 грн за кожний поверх.
за р. Харків до під'їзду 400 грн (замовлення до 5000 грн), 400 грн (замовлення понад 5000 грн)
- Вівторок, Четвер, Субота.
- Підйом на поверх при наявності ліфта 40 грн, при його відсутності 40 грн за кожний поверх.
за р. Одеса до під'їзду 400 грн (замовлення до 5000 грн), 400 грн (замовлення понад 5000 грн)
- Понеділок, Середа, П'ятниця.
- Підйом на поверх при наявності ліфта 40 грн, при його відсутності 40 грн за кожний поверх.
Палітра кольорів:
| Дуб сонома + Білий | Венге темний + Білий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Схема
![]() |
![]() |
![]() |
Інші вироби системи Соната
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | кутовий |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2055 мм |
| Глибина шафи | 700 мм |
| Ширина шафи | 700 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 1 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
- Ціна: 4 973 ₴

























































