Тумба ТВ 1500 Соната Венге темний + Білий 150х38х50.5.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надсилання Новою поштою за передоплатою 300 грн.

🕮 Каталог системи Соната
Виробник фабрики ЕВЕРЕСТ (Україна).
Тумба ТВ Соната — це елемент модульної системи Соната. Тумба має відкриту поличку, висувний ящик і два закриті відділення дверцятами.
Ідеальне доповнення модульної системи для Вашого дому в сучасному стилі.
|
Матеріали та колір:
|
Габарити:
|
Умови доставки та оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Виріб повністю підготовлений до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не становитиме особливих труднощів.
- Виріб необхідно оглянути на наявність браку до моменту збирання. Якщо таке матиме місце (що дуже рідко) ми всі справимо за свій рахунок.
- Вирушаємо по всій Україні перевезенням компанії НОВА ПОШТА завдяки клієнтам, під час внесення передоплати, як на відділення, так і адресну до під'їзду кур'єром. За цілісність вантажу під час перевезення відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вмовляйте відділення без обмеження за вагою.
Палітра кольорів:
| Дуб сонома + Білий | Венге темний + Білий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Схема
![]() |
Інші вироби системи Соната
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Венге |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 505 мм |
| Глибина тумби | 38 мм |
| Ширина тумби | 1500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 089 ₴























































