Пенал закритий Соната Венге темний + Білий 40х38х205.5 см Еверест
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відсилання Новою поштою за передоплатою 400 грн.

🕮 Каталог системи Соната
Виробник фабрики ЕВЕРЕСТ (Україна).
Пенал Соната — це елемент модульної системи Соната. Пенал складається з п'яти полиць закритих дверцят. Виконує роль книжкової шафи місця для зберігання і швидкого доступу до речей і може бути як самостійним, так і додатковим елементом до шаф і тумбів із відповідного модульного набору завдяки єдиному стилю.
Ідеальне доповнення модульної системи для Вашого дому в сучасному стилі.
|
Матеріали та колір:
|
Габарити:
|
Умови доставки та оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Виріб повністю підготовлений до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не становитиме особливих труднощів.
- Виріб необхідно оглянути на наявність браку до моменту збирання. Якщо таке матиме місце (що дуже рідко) ми всі справимо за свій рахунок.
- Вирушаємо по всій Україні перевезенням компанії НОВА ПОШТА завдяки клієнтам, під час внесення передоплати, як на відділення, так і адресну до під'їзду кур'єром. За цілісність вантажу під час перевезення відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вмовляйте відділення без обмеження за вагою.
Палітра кольорів:
| Дуб сонома + Білий | Венге темний + Білий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Схема
![]() |
Інші вироби системи Соната
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх полиць | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Венге |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Висота шафи | 2055 мм |
| Глибина шафи | 380 мм |
| Ширина шафи | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | пенал |
- Ціна: 2 652 ₴




















































