Пуф Соната Венге темний 36х30х44.5 см Еверест
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надсилання Новою поштою за передоплатою 200 грн.

🕮 Каталог системи Соната
Виробник фабрики ЕВЕРЕСТ (Україна).
Пуф Соната — це елемент модульної системи Соната. Пуф із м'яким сидінням. Зазвичай чудово підходить для спальні до Трюмо в єдиній сидіті.
Ідеальне доповнення модульної системи для Вашого дому в сучасному стилі.
|
Матеріали та колір:
|
Габарити:
|
Умови доставки та оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Виріб повністю підготовлений до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не становитиме особливих труднощів.
- Виріб необхідно оглянути на наявність браку до моменту збирання. Якщо таке матиме місце (що дуже рідко) ми всі справимо за свій рахунок.
- Вирушаємо по всій Україні перевезенням компанії НОВА ПОШТА завдяки клієнтам, під час внесення передоплати, як на відділення, так і адресну до під'їзду кур'єром. За цілісність вантажу під час перевезення відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вмовляйте відділення без обмеження за вагою.
Палітра кольорів:
| Дуб сонома | Венге темний |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Інші вироби системи Соната
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Матеріал каркасу | ЛДСП |
| Наявність спинки | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 445 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Довжина | 36 мм |
- Ціна: 654 ₴






















































