Передпокій Соната 2 венге + білий Еверест 50х38х208 см
*Даний товар відправляємо тільки по передоплаті рівній приблизну вартість доставки в одну сторону.
Передпокій Соната виробник меблева фабрика Еверест (Україна).
Гарнітур поєднує в собі шафа для верхнього одягу, тумба для взуття і звичайно ж дзеркало, що завжди дозволить поглянути на себе перед виходом, як би Ви не поспішали.
Але не потрібно забувати, що в першу чергу передпокій потрібна для зберігання верхнього одягу і взуття, тому потрібно вибирати не тільки красивий дизайн, але і практичність.
Оптимальним варіантом буде купити меблі в передпокій у вигляді гарнітура (комплектом).
Характеристики передпокою:
- Передпокій Соната складається з тумби під взуття, дзеркала й вішалки.
- Виготовлена з ДСП фірми Kronospan (Швейцарія). Товщина ДСП 16 мм. Цей якісний і економічний матеріал відмінно підходить для меблів у будинку.
- Крайка ПВХ 0,5 мм
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Здійснюємо відправку товару по всій Україні перевізником Нова пошта як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду.
- При замовленні товарів з доставкою Новою поштою, будь ласка вказуйте відділення без обмеження по вазі.
Адресна доставка кур'єром з 11.00 до 17.00
по р Київ до під'їзду 400 грн (замовлення до 5000 грн), 400 грн (замовлення більше 5000 грн)
- Правий берег - Понеділок і Четвер
- Лівий берег - Вівторок і П'ятниця.
- Підйом на поверх при наявності ліфта 60 грн, при його відсутності 60 грн за кожний поверх.
за р. Харків до під'їзду 400 грн (замовлення до 5000 грн), 400 грн (замовлення більше 5000 грн)
- Вівторок, Четвер, Субота.
- Підйом на поверх при наявності ліфта 60 грн, при його відсутності 60 грн за кожний поверх.
за р. Одеса до під'їзду 400 грн (замовлення до 5000 грн), 400 грн (замовлення більше 5000 грн)
- Понеділок, Середа, П'ятниця.
- Підйом на поверх при наявності ліфта 60 грн, при його відсутності 60 грн за кожний поверх.
Габарити передпокої у зібраному вигляді:
- Ширина: 50 см;
- Висота: 208 см;
- Глибина: 38 див.
Кілька причин для співпраці

Оплата післяплатою Гарантуємо високу якість товару

Доставка в усі регіони України Швидка доставка
Весь асортимент фабрики Еверест, щоб перейти до опису, натисніть на кнопку нижче:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість предметів | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | стандартна |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Білий |
| Склад комплекту | |
| Вішалка для одягу | Так |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 208 мм |
| Глибина | 38 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 4 854 ₴





































