Комплект в передпокій Тумба під взуття ТО-11 + Дзеркало-3 Вільха Компаніт

- Готово до відправки
- Код: 366004
3 476 ₴
Відправляємо Новою Поштою по передоплаті у розмірі приблизну вартість доставки в одну сторону.
Матеріал корпусу ламінована ДСП.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати його самому не складе особливої праці.
Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
Умови доставки і оплати:
- Адресна доставка по р Київ 400 грн до під'їзду, занос при наявності ліфта 40 грн, при його відсутності 40 грн за поверх.
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені. Тумба повністю підготовлена до складання. Завдяки цьому зібрати її самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Здійснюємо відправку товару по всій Україні перевізником Нова пошта як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду.
- При замовленні товарів з доставкою Новою поштою, будь ласка вказуйте відділення без обмеження по вазі.
- Матеріал корпусу - ЛДСП
- Матеріал фасаду - ЛДСП, Дзеркало
- Колір корпусу - Вільха
- Колір фасаду - Вільха
- Тумба ТО-11 Вільха - 1 шт.
- Дзеркало-3 Вільха - 1 шт.
|
Тумба ТО-11:
|
Дзеркало-3:
|
Розмір упаковки ТЕ-11: 985х380х103 мм. Розмір упаковки Дзеркало-3: 995х402х32 мм. |
| Схема 11 | Схема Дзеркало-3 |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
Кілька причин для співпраці

Оплата при отриманні товару Гарантуємо високу якість

Доставка в усі регіони України Оперативна доставка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Колір | Вільха |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 476 ₴























