Шкаф 3Д2Ш Домініка Артісан + Шампань Мебель Сервіс
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправляємо Новою Поштою по передоплаті 10%

Домініка Шафа 3Д2Ш - це елемент модульної системи Домініка. Шафа дає зручність у розміщенні великої кількості одягу. За лівою і середньою дверцятами знаходиться відділення з штангою, за правою дверцями - чотири полки, за двома нижніми дверками - по одному відділенню, а внизу по середині два висувних ящика на телескопічних направляючих. На середній двері розташовано дзеркало. Особливістю модульної системи є відсутність випирають ручок, замість них скошений фасад.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені.|
Матеріали та колір:
|
Габарити:
|
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Відправляємо по всій Україні перевізником компанії НОВА ПОШТА за рахунок клієнта, при внесенні передоплати, як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду. За цілісність вантажу при перевезенні відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вказуйте відділення без обмеження по вазі.
Адресна доставка по м. Київ кур'єром з 12:00 до 16:00:
- по м. Київ 550 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 150 грн, при його відсутності 150 грн за кожний поверх.
- Збірка корпусних меблів 15% від вартості.
Палітра кольорів:
| Артисан + Сірий | Артисан + Шампань |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 5 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця для білизни | 6 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2162 мм |
| Глибина шафи | 553 мм |
| Ширина шафи | 1410 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 9 950 ₴














