Домініка двоспальне Ліжко 160х200 секвойя (з ламелями) Меблі Сервіс Артисан + Шампань (204.3х184.8х85 см)

- Готово до відправки
5 400 ₴
Відправляємо Новою Поштою по передоплаті у розмірі приблизну вартість доставки в одну сторону.
*Увага, не забудьте придбати 👉матрац👈 розміром 160х200 см.

Виробник фабрика МЕБЛІ-СЕРВІС (Україна).
Домініка Ліжко - це елемент модульної системи Домініка. Це двоспальне елегантна ортопедичне ліжко з ламельні вкладом під матрац, твердим узголів'ям, низьким ізножьем.
До ліжка є можливість доповнити двома тумбами з однієї модульної системи, які встановивши по обидві сторони ліжка додадуть зручності обом власникам у головах.
Ліжко з матрацом не комплектується. Рекомендований розмір матраца 160х200 див.- довжина - 204,3 см
- глибина - 184,8 см
- висота - 85 см
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Відправляємо по всій Україні перевізником компанії НОВА ПОШТА за рахунок клієнта, при внесенні передоплати, як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду. За цілісність вантажу при перевезенні відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вказуйте відділення без обмеження по вазі.
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 60 грн, при його відсутності 60 грн за кожний поверх.
- Збірка корпусних меблів 15% від вартості.
Палітра кольорів:
| Артисан + Сірий | Артисан + Шампань |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Кілька причин для співпраці

Оплата післяплатою Гарантуємо високу якість товару

Доставка в Усі регіони України Швидка доставка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 85 см |
| Довжина ліжка | 204.3 см |
| Ширина ліжка | 184.8 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 160 см |
| Ширина спального місця | 200 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 5 400 ₴











