Тумба ТВ МГ-1 Тумба Дуб комбі Компаніт (190х40х43 см), БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
3 827 ₴
Тумба під МГ-1 Тумба ТВ виробник меблева фабрика Компаніт (Україна).
Тумба під ТБ - це незамінний елемент корпусних меблів для кожного будинку, використовуються практично в кожній вітальні.
Тумба під МГ-1 Тумба ТБ включає в себе два висувних ящика на роликових напрямних і дві відкриті полички.
Адресна доставка по м. Київ кур'єром з 12.00 до 16.00
- по м. Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 60 грн, при його відсутності 60 грн за кожний поверх.
Матеріал ламінована ДСП фірми Kronospan (Швейцарія).
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати його самому не складе особливої праці.
Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
Габарити тумби у зібраному вигляді:
- Ширина - 190 см
- Глибина - 40 см
- Висота - 43 см
Розмір упаковки: МГ-1 Тумба ТВ 1900х400х85 мм.
Палітра кольорів:
| Альба | Бук |
![]() |
![]() |
| Венге комбі | Вільха |
![]() |
![]() |
| Дуб комбі | Дуб сонома |
![]() |
![]() |
| Горіх екко | Яблуня |
![]() |
![]() |
Палітра кольорів:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() ![]() |
![]() |
![]() ![]() |
Кілька причин для співпраці

Оплата післяплатою Гарантуємо високу якість товару

Доставка в усі регіони України Швидка доставка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + білий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 430 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Ширина тумби | 1900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 3 827 ₴



























