Комод МГ-1 Тумба-1 белый Компанит (80х33.6х122 см), БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
2 858 ₴
БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka

Виробник фабрика КОМПАНІТ (Україна).
Комод-тумба це незамінний елемент корпусних меблів для кожного будинку, використовуються практично в кожній кімнаті. Є універсальним елементом меблів який використовується для зберігання речей. Тумба має три відкриті полички і дві полички закриті дверцятами.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені.
- Ширина - 80 см
- Глибина - 33,6 см
- Высота - 122 см
Размер упаковки: МГ-1 Тумба-1 1158х390х123х130 мм.
Адресная доставка по г. Киев курьером с 12.00 до 16.00 либо с после 16.00
- по г. Киев 400 грн до подъезда
- Дни доставки - СРЕДА, ПЯТНИЦА, СУББОТА
- Занос на этаж при наличии лифта 60 грн, при его отсутствии 60 грн за каждый этаж.
Отправляем Новой почтой по всей Украине. Предоплата 400 грн
Материал ламинированная ДСП фирмы Kronospan (Швейцария).
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати його самому не складе особливої праці.
Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
Палітра кольорів:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Німфеа альба, Альба |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 33.6 см |
| Висота комода | 122 см |
- Ціна: 2 858 ₴
















