Комод МГ-1 Тумба-1 Бук Компанит (80х33.6х122 см), БЕЗКОШТОВНА доставка в точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
2 858 ₴
БЕЗКОШТОВНА доставка в точку видачі Rozetka

Виробник фабрика КОМПАНІТ (Україна).
Комод-тумба це незамінний елемент корпусних меблів для кожного будинку, використовуються практично в кожній кімнаті. Є універсальним елементом меблів який використовується для зберігання речей. Тумба має три відкриті полички і дві полички закриті дверцятами.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені.
- Ширина - 80 см
- Глибина - 33,6 см
- Висота - 122 см
Розмір упаковки: МГ-1 Тумба-1 1158х390х123х130 мм.
Адресна доставка по р Київ кур'єром з 12.00 до 16.00 або після 16.00
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 60 грн, при його відсутності 60 грн за кожний поверх.
Відправляємо Новою поштою по всій Україні. Передоплата 400 грн
Матеріал ламінована ДСП фірми Kronospan (Швейцарія).
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати його самому не складе особливої праці.
Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
Палітра кольорів:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Бук |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 122 см |
| Глибина комода | 33.6 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 858 ₴
















