Комод МГ-2 Тумба-1 Дуб комбі Компанит (70х40х93 см), БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
4 236 ₴
БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka

Виробник фабрика КОМПАНІТ (Україна).
Комод-тумба це незамінний елемент корпусних меблів для кожного будинку, використовуються практично в кожній кімнаті. Є універсальним елементом меблів який використовується для зберігання речей. Тумба встановлена на ніжках має три полички закриті дверцятами і п'ять ящиків на роликових напрямних.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені.
- Ширина - 70 см
- Глибина - 40 см
- Висота - 93 см
Розмір упаковки: МГ-2 Тумба -1 815х400х193х130 мм.
Адресна доставка по р Київ кур'єром з 12.00 до 16.00 або після 16.00
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 60 грн, при його відсутності 60 грн за кожний поверх.
Відправляємо Новою поштою по всій Україні. Передоплата 400 грн
Матеріал ламінована ДСП фірми Kronospan (Швейцарія).
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати його самому не складе особливої праці.
Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
Палітра кольорів:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Німфеа альба, Дуб сонома |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 70 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 93 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 4 236 ₴















