Комод МГ-2 Тумба-1 Яблуня Компанит (70х40х93 см), БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
4 236 ₴
БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka

Виробник фабрика КОМПАНІТ (Україна).
Комод-тумба це незамінний елемент корпусних меблів для кожного будинку, використовуються практично в кожній кімнаті. Є універсальним елементом меблів який використовується для зберігання речей. Тумба встановлена на ніжках має три полички закриті дверцятами і п'ять ящиків на роликових напрямних.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені.
- Ширина - 70 см
- Глубина - 40 см
- Высота - 93 см
Размер упаковки: МГ-2 Тумба -1 815х400х193х130 мм.
Адресная доставка по г. Киев курьером с 12.00 до 16.00 либо с после 16.00
- по г. Киев 400 грн до подъезда
- Дни доставки - СРЕДА, ПЯТНИЦА, СУББОТА
- Занос на этаж при наличии лифта 60 грн, при его отсутствии 60 грн за каждый этаж.
Отправляем Новой почтой по всей Украине. Предоплата 400 грн
Материал ламинированная ДСП фирмы Kronospan (Швейцария).
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати його самому не складе особливої праці.
Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
Палітра кольорів:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Яблуня |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 93 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Ширина комода | 70 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 4 236 ₴















