Комод МГ-1 Тумба-3 білий Компанит (110х40х90 см), БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
4 778 ₴
БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka

Виробник фабрика КОМПАНІТ (Україна).
Комод-тумба це незамінний елемент корпусних меблів для кожного будинку, використовуються практично в кожній кімнаті. Є універсальним елементом меблів який використовується для зберігання речей. Тумба має ліворуч і праворуч по дві місткі полички закриті дверцятами і чотири ящики на роликових напрямних.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені.
- Ширина - 110 см
- Глибина - 40 см
- Висота - 90 см
Розмір упаковки: МГ-1 Тумба-3 1124х385х173 мм.
Адресна доставка по р Київ кур'єром з 12.00 до 16.00 або після 16.00
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 60 грн, при його відсутності 60 грн за кожний поверх.
Відправляємо Новою поштою по всій Україні. Передоплата 400 грн
Матеріал ламінована ДСП фірми Kronospan (Швейцарія).
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати його самому не складе особливої праці.
Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
Палітра кольорів:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Німфеа альба, Альба |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 110 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 90 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 4 778 ₴
















