Полку МГ-2 Тумба навісна-2 КОМПАНІТ Горіх екко (60х32х80 см)
Відправляємо Новою Поштою по передоплаті у розмірі приблизну вартість доставки в одну сторону.

Виробник фабрика КОМПАНІТ (Україна).
Полиця розміром з тумбу призначена для розміщення на стіні. Вона має три полички закриті дверцятами з ЛДСП і три відкриті полички.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені.
- Ширина - 60 см
- Глибина - 32 см
- Висота - 80 см
Розмір упаковки: МГ-2 Тумба навісна-2 763х603х80 мм.
Адресна доставка по р Київ кур'єром з 12.00 до 16.00 або після 16.00
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 60 грн, при його відсутності 60 грн за кожний поверх.
Відправляємо Новою поштою по всій Україні. Передоплата 400 грн
Матеріал ламінована ДСП фірми Kronospan (Швейцарія).
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати його самому не складе особливої праці.
Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
Палітра кольорів:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 800 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 6 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх екко |
| Ширина | 320 мм |
- Ціна: 1 967 ₴















