Ліжко 160х200 Стиль бук Компаніт (164х213х77 см)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправляємо Новою Поштою по передоплаті у розмірі приблизну вартість доставки в одну сторону.
Ліжко 160 меблевої фабрики Компаніт (Україна) є однією з останніх новинок. Дана ліжко вже заслужила увагу серед покупців.
Ліжко не комплектується матрацом, Ви можете придбати матрац окремо, натисніть кнопку нижче:
Габарити ліжка:
- Висота 76,6 см
- Ширина 164,4 см
- Довжина 213,3 см
- Спальне місце - 160*200 см
Характеристики упаковки:
- Довжина 201 см
- Ширина 54,2 см
- Висота 13 см
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені. Ліжко повністю підготовлена до складання. Завдяки цьому зібрати її самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Здійснюємо відправку товару по всій Україні перевізником Нова пошта як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду.
- Оплата при отриманні !
- При замовленні товарів з доставкою Новою поштою, будь ласка вказуйте відділення без обмеження по вазі
Адресна доставка кур'єром з 11.00 до 17.00
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 80 грн, при його відсутності 80 грн за кожний поверх.
| яблуня | бук |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | білий |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| венге комбі | схема |
![]() |
![]() |
Можливі кольори ліжка:
| венге | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
Кілька причин для співпраці

Оплата післяплатою Гарантуємо високу якість товару, можлива оплата в розстрочка

Доставка в Усі регіони України Швидка доставка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір | Бук |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 76.6 см |
| Довжина ліжка | 213.3 см |
| Ширина ліжка | 164.4 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 5 985 ₴
























