Пенал Феррара МЕБЛІ СЕРВІС (44.6х46х185.9 см) Дуб апріл + Андерсон пайн (без стінки)

- Готово до відправки
2 870 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправляємо Новою Поштою по передоплаті у розмірі приблизну вартість доставки в одну сторону.

Виробник МЕБЛІ-СЕРВІС Україна.
Пенал виконаний в двокольоровому стилі відтінків деревних фактур.
Матеріали та колір:
- Матеріал корпусу - ЛДСП
- Матеріал фасаду - ЛДСП
- Колір корпусу - Дуб апріл
- Колір фасаду - Андерсон пайн
Габарити:
Пенал:
- Ширина - 44,6 см
- Глибина - 46 см
- Висота - 185,9 см
- Вага - 41 кг
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Відправляємо по всій Україні перевізником компанії НОВА ПОШТА за рахунок клієнта, при внесенні передоплати, як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду. За цілісність вантажу при перевезенні відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вказуйте відділення без обмеження по вазі.
Адресна доставка по р Київ кур'єром по бажанню з 12:00 до 16:00 або після 16:00:
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 60 грн, при його відсутності 60 грн за кожний поверх.
- Збірка корпусних меблів 15% від вартості.
Схема

Палітра кольорів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх полиць | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб април, Андерсон пайн, дуб апріл, андерсон пайн |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 41 кг |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Висота шафи | 1859 мм |
| Глибина шафи | 460 мм |
| Ширина шафи | 446 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | пенал |
- Ціна: 2 870 ₴















