Тумба приліжкова ПКТ-7 Вільха Компаніт (40х32х40 см), БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
840 ₴
БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka
Виробник фабрика КОМПАНІТ (Україна).
Тумба приліжкова є вкрай зручним варіантом для розміщення світильників і інших речей, доступ до яких слід забезпечити без необхідності підніматися з ліжка.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені.
- Ширина - 40 см
- Глибина - 32 см
- Висота - 40 см
Розмір упаковки ПКТ-7: 400х320х96 мм.
Адресна доставка по р Київ кур'єром з 12.00 до 16.00 або після 16.00
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 40 грн, при його відсутності 40 грн за кожний поверх.
Матеріал ламінована ДСП фірми Kronospan (Швейцарія).
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати його самому не складе особливої праці.
Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
Можливі кольори:
| венге комбі | бук | німфея альба (білий) | яблуня |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | дуб КОМБІ | вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Палітра кольорів:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Вільха |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 32 см |
| Ширина тумби | 40 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
- Ціна: 840 ₴























