Дзеркало-4 Вільха Компаніт (90х2х60 см)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправляємо Новою Поштою по 100% передоплаті.
Виробник меблева фабрика Компаніт (Україна).
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені.
Габарити дзеркала:
- Ширина: 90 см;
- Глибина: 2 див.
- Висота: 60 см;
Габарити упаковки дзеркала - 900х600х16 мм.
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Відправляємо по всій Україні перевізником компанії НОВА ПОШТА за рахунок клієнта, при внесенні передоплати, як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду. За цілісність вантажу при перевезенні відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вказуйте відділення без обмеження по вазі.
Адресна доставка по р Київ кур'єром по бажанню з 12:00 до 16:00 або після 16:00:
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 60 грн, при його відсутності 60 грн за кожний поверх.
| венге темний | яблуня |
![]() |
![]() |
| бук | дуб сонома |
![]() |
![]() |
| німфея альба (білий) | горіх екко |
![]() |
![]() |
| вільха | схематичний креслення |
![]() |
![]() |
Палітра кольорів:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рами | ДСП |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Вільха |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 г |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 96 мм |
| Форма дзеркала | Пряме, Пряме |
- Ціна: 1 470 ₴

























