Стіл письмовий Лофт-1 Дуб сонома Компаніт (100х60х72.8 см)
Відправляємо Новою Поштою по передоплаті у розмірі приблизну вартість доставки в одну сторону.
Виробник фабрика МЕБЛІ-СЕРВІС (Україна).
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені.
- Ширина - 100 см
- Глибина - 60 см
- Висота - 72,8 см
Адресна доставка по р Київ кур'єром з 12.00 до 16.00 або після 16.00
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 80 грн, при його відсутності 80 грн за кожний поверх.
Матеріал ламінована ДСП, товщина 16 мм, фірми Kronospan (Швейцарія).
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати його самому не складе особливої праці.
Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
| венге комбі | німфея альба (білий) | дуб сонома | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| горіх екко | яблуня | вільха | схематичний креслення |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Палітра кольорів:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Стан | Новий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 728 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 590 ₴























