Шафа Любов горіх екко Компаніт (120х44,8х195 см)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправляємо Новою Поштою по передоплаті у розмірі приблизну вартість доставки в одну сторону.
Шафа Любов - розпашний шафа від виробника меблева фабрика Компаніт (Україна).
Адресна доставка кур'єром з 12.00 до 16.00 або після 16.00
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА.
- Підйом на поверх при наявності ліфта 400 грн, при його відсутності 400 грн. за кожний поверх.
Габарити:
- ширина 120 см
- глибина 44,8 см
- висота 195 см
Характеристики шафи:
- Стіл виготовлений з ДСП фірми Swisspan (Швейцарія). Товщина ДСП 16 мм. Цей якісний і економічний матеріал відмінно підходить для меблів у будинку.
- Крайка ПВХ 0,5 мм
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені. Шафа повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Здійснюємо відправку товару по всій Україні перевізником Нова пошта як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду.
- При замовленні товарів з доставкою Новою поштою, будь ласка вказуйте відділення без обмеження по вазі
| яблуня | бук |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | німфея альба (білий) |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| венге комбі | схема |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() ![]() |
![]() |
![]() ![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 6 шт. |
| Полиця для білизни | 10 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 1950 мм |
| Глибина шафи | 448 мм |
| Ширина шафи | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | горіх екко |
- Ціна: 8 358 ₴



























