Комод З Компаніт бук (48х42х123,2 см), БЕЗКОШТОВНА доставка в точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
3 103 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЕЗКОШТОВНА доставка в точку видачі Rozetka

Виробник фабрика КОМПАНІТ (Україна).
Комод це незамінний елемент корпусних меблів для кожного будинку, який використовується практично в кожній кімнаті. Тумба включає в себе 4 висувних ящика на роликових напрямних.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені.
Габарити:
- Ширина - 48 см
- Глибина - 42 см
- Висота - 123,2 см
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Відправляємо по всій Україні перевізником компанії НОВА ПОШТА за рахунок клієнта, при внесенні передоплати, як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду. За цілісність вантажу при перевезенні відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вказуйте відділення без обмеження по вазі.
Адресна доставка по р Київ кур'єром по бажанню з 12:00 до 16:00 або після 16:00:
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 80 грн, при його відсутності 80 грн за кожний поверх.
- Збірка 15% від вартості комода.
| венге темний | німфея альба (білий) | горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | яблуня | схематичний креслення |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Палітра кольорів:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Бук |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 48 см |
| Глибина комода | 42 см |
| Висота комода | 123.2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бук |
- Ціна: 3 103 ₴

























