Стіл письмовий МО-3 Горіх екко Компаніт (90х60х73.6 см), БЕЗКОШТОВНА доставка в точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
1 522 ₴
БЕЗКОШТОВНА доставка в точку видачі Rozetka
Виробник фабрика МЕБЛІ-СЕРВІС (Україна).
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені.
- Ширина - 90 см
- Глибина - 60 см
- Висота - 73,6 см
Адресна доставка по р Київ кур'єром з 12.00 до 16.00 або після 16.00
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 60 грн, при його відсутності 60 грн за кожний поверх.
Матеріал ламінована ДСП, товщина 16 мм, фірми Kronospan (Швейцарія).
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати його самому не складе особливої праці.
Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
| венге темний | німфея альба (білий) | дуб сонома | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| горіх екко | яблуня | вільха | схематичний креслення |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Палітра кольорів:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Горіх |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 736 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 1 522 ₴






















