Тумба під взуття ТО-19 венге темний Компаніт (70х38х84,2 см), БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
2 362 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka
Тумба ТО-19 виробник меблева фабрика Компаніт (Україна).
Матеріал корпусу тумби ламінована ДСП, товщина 16 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати його самому не складе особливої праці.
Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
Адресна доставка по р Київ 400 грн до під'їзду, занос при наявності ліфта 60 грн, при його відсутності 60 грн за поверх.
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені. Тумба повністю підготовлена до складання. Завдяки цьому зібрати її самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Здійснюємо відправку товару по всій Україні перевізником Нова пошта як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду.
- При замовленні товарів з доставкою Новою поштою, будь ласка вказуйте відділення без обмеження по вазі.
Габарити тумби:
- Ширина: 70 см;
- Глибина: 38 див.
- Висота: 84,2 см;
| яблуня | бук |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | німфея альба (білий) |
![]() |
![]() |
| горіх екко | венге темний |
![]() |
![]() |
| вільха | схема |
![]() |
![]() |
Можливі кольори тумби:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() ![]() |
![]() |
![]() ![]() |
ВЕСЬ АСОРТИМЕНТ ФАБРИКИ КОМПАНІТ (щоб перейти до опису, натисніть на картинку):
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Колір | Венге |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 842 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 362 ₴











































































































