Тумба під ТВ МГ-6 Тумба Компаніт Горіх екко (150х42х35 см), БЕЗКОШТОВНА доставка в пункт видачі Rozetka

- Готово до відправки
2 384 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЕЗКОШТОВНА доставка в пункт видачі Rozetka

Виробник фабрика КОМПАНІТ (Україна).
Тумба під ТБ - це незамінний елемент корпусних меблів для кожного будинку, використовуються практично в кожній вітальні. Тумба має поглиблену в корпус стільницю, і дві відкидні дверцята з великим відділенням і відділенням з поличкою.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені.
Габарити:
- Ширина - 150 см
- Глибина - 42 см
- Висота - 35 см
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Відправляємо по всій Україні перевізником компанії НОВА ПОШТА за рахунок клієнта, при внесенні передоплати, як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду. За цілісність вантажу при перевезенні відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вказуйте відділення без обмеження по вазі.
| венге комбі | білий | горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
Палітра кольорів:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна діагональ телевізора | 65 дюйм |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх екко |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 350 мм |
| Глибина тумби | 420 мм |
| Ширина тумби | 1500 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | горіх екко |
| Модульні меблі | МГ-6 |
- Ціна: 2 384 ₴

























