Тумба під взуття ліва Тандем Сонома + Трюфель Еверест
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надсилання Новою поштою за передоплатою 300 грн.

Виробник фабрики ЕВЕРЕСТ (Україна).
Компактна тумба для взуття має відкидні дверцята, за якими розміщені два відділення, м'яке сидіння, одну відкриту поличку та ящик для дрібниць на роликових напрямних.
Ідеальне доповнення до Вішака Тандем. Чудове рішення для Вашого дому в сучасному стилі.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакованні (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою і схемою для збирання, всі технічні отвори просвердлені.
|
Матеріали та колір:
|
Габарити:
|
Умови доставки та оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Виріб повністю підготовлений до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не становитиме особливих труднощів.
- Виріб необхідно оглянути на наявність браку до моменту збирання. Якщо таке матиме місце (що дуже рідко) ми всі справимо за свій рахунок.
- Вирушаємо по всій Україні перевезенням компанії НОВА ПОШТА завдяки клієнтам, під час внесення передоплати, як на відділення, так і адресну до під'їзду кур'єром. За цілісність вантажу під час перевезення відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вмовляйте відділення без обмеження за вагою.
Палітра кольорів:
| Дуб сонома | Венге темний | ||
| ТО ліва | ТО права | ТО ліва | ТО права |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 710 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Сидіння для взування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | сонома + трюфель |
- Ціна: 2 228 ₴









