Комод сповивальний Мікс 80х45х101 см ТЕЛЕСКОПІЧНІ напрямні венге + білий Еверест

- Готово до відправки
4 080 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вирушаємо Новою поштою за передоплатою 400 грн.
Комод сповивальний Мікс виробник меблева фабрика Еверест (Україна). Напрямні ящики — ТЕЛЕСКОПІЧНІ повного висування.
Комод це — незамінний елемент корпусних меблів для кожного будинку, використовуються практично в кожній кімнаті. Є універсальним елементом меблів, який використовується для зберігання білизни та інших домашніх речей.
Впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення завдяки широкій палітрі кольорів ДСП, у яких стіл виробляється.


Характеристики комода:
- Комод сповивальний Мікс складається з 4 висувних ящиків.
- Напрямні ящики — ТЕЛЕСКОПІЧНІ повного висування.
- Комод виготовлений із ДСП фірми Kronospan (Швейцарія). Товщина ДСП 16 мм. Цей якісний і економічний матеріал чудово підходить для меблів у домі.
- Крайка ПВХ 0,5 мм.
Умови доставки та оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою і схемою для збирання, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлений до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не становитиме особливих труднощів.
- Виріб необхідно оглянути на наявність браку до моменту збирання. Якщо таке матиме місце (що дуже рідко) ми всі справимо за свій рахунок.
- Здійснюємо надсилання товару всією Україною перевізником Новая почта як на відділення, так і адресну до під'їзду кур'єром.
- Під час замовлення товару з доставкою Новою поштою, будь ласка, вмовляйте відділення без обмеження за вагою
Габарити комода в зібраному вигляді:
- Ширина: 80 см;
- Висота: 101 см;
- Глибина: 45 см.
Характеристики паковання комода:
- гофрований картон
- довжина 102 см
- ширина 46 см
- висота 20 см
- вага 38 кг
Можливі кольори фасадів комода:
| дП білий | дос дуб молочний |
![]() |
![]() |
Типи комодів за кольорами:
| Комбі сонома + білий | Комбі венге + дуб молочний |
![]() |
![]() |
| Комбі венге + білий | |
![]() |
5 видів комбінації кольорів комодів (фасади + корпус):
| сонома + білий | венге + дуб молочний | венге + білий |
![]() |
![]() |
![]() |
Весь асортимент фабрики Еверест, щоб перейти до опису, натисніть на кнопку нижче:
КОМОДИ |
||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
СТОЛИ |
||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|||
КРОВАТІ |
||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
ШКАФИ |
||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Венге + білий, Венге |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 101 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 4 080 ₴















































