Шафа-купе Соната 1400 ЕВЕРЕСТ Дуб сонома + Білий (140х60х217 см)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправляємо Новою Поштою по передоплаті у розмірі приблизну вартість доставки в одну сторону.

🕮 Каталог системи Соната
Виробник фабрика ЕВЕРЕСТ (Україна).
Шафа-купе Соната - це елемент модульної системи Соната. Двоколірний шафа-купе дає Вам велику кількість місця для розміщення одягу, не забираючи зайвого вільного простору під відкриття дверей. Шафа-купе має 5 поличок, штангу для одягу і над штангою ще одну поличку.
Ідеальне доповнення модульної системи для Вашого будинку в сучасному стилі.
|
Матеріали та колір:
|
Габарити:
|
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Виріб повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Відправляємо по всій Україні перевізником компанії НОВА ПОШТА за рахунок клієнта, при внесенні передоплати, як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду. За цілісність вантажу при перевезенні відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вказуйте відділення без обмеження по вазі.
Адресна доставка кур'єром з 11.00 до 17.00:
по р Київ до під'їзду 400 грн (замовлення до 5000 грн), 400 грн (замовлення більше 5000 грн)
- Правий берег - Понеділок і Четвер
- Лівий берег - Вівторок і П'ятниця.
- Підйом на поверх при наявності ліфта 120 грн, при його відсутності 100 грн за кожний поверх.
за р. Харків до під'їзду 400 грн (замовлення до 5000 грн), 400 грн (замовлення більше 5000 грн)
- Вівторок, Четвер, Субота.
- Підйом на поверх при наявності ліфта 120 грн, при його відсутності 100 грн за кожний поверх.
за р. Одеса до під'їзду 400 грн (замовлення до 5000 грн), 400 грн (замовлення більше 5000 грн)
- Понеділок, Середа, П'ятниця.
- Підйом на поверх при наявності ліфта 120 грн, при його відсутності 100 грн за кожний поверх.
Схема
![]() |
Палітра кольорів:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Висота шафи-купе | 2170 мм |
| Глибина шафи-купе | 600 мм |
| Довжина шафи-купе | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Двері | ДСП ламінована |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Полиця для білизни (білизняний відділ) | Так |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома + білий |
- Ціна: 9 082 ₴
























