Шафа-купе Соната 1800 ЕВЕРЕСТ Венге темний + Білий (180х60х217 см)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправляємо Новою Поштою по передоплаті у розмірі приблизну вартість доставки в одну сторону.

🕮 Каталог системи Соната
Виробник фабрика ЕВЕРЕСТ (Україна).
Шафа-купе Соната - це елемент модульної системи Соната. Двоколірний шафа-купе дає Вам велику кількість місця для розміщення одягу, не забираючи зайвого вільного простору під відкриття дверей. Шафа-купе має 5 поличок, штангу для одягу і над штангою ще дві полички.
Ідеальне доповнення модульної системи для Вашого будинку в сучасному стилі.
|
Матеріали та колір:
|
Габарити:
|
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Виріб повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Відправляємо по всій Україні перевізником компанії НОВА ПОШТА за рахунок клієнта, при внесенні передоплати, як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду. За цілісність вантажу при перевезенні відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вказуйте відділення без обмеження по вазі.
Адресна доставка кур'єром з 11.00 до 17.00:
по р. Київ 400 грн (до під'їзду
- Правий берег - Понеділок і Четвер
- Лівий берег - Вівторок і П'ятниця.
- Підйом на поверх при наявності ліфта 120 грн, при його відсутності 100 грн за кожний поверх.
за р. Харків 400 грн (до під'їзду
- Вівторок, Четвер, Субота.
- Підйом на поверх при наявності ліфта 120 грн, при його відсутності 100 грн за кожний поверх.
за р. Одеса 400 грн (до під'їзду
- Понеділок, Середа, П'ятниця.
- Підйом на поверх при наявності ліфта 120 грн, при його відсутності 100 грн за кожний поверх.
Схема
![]() |
Палітра кольорів:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Венге темний |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Висота шафи-купе | 2170 мм |
| Глибина шафи-купе | 600 мм |
| Довжина шафи-купе | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Двері | ДСП ламінована |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Полиця для білизни (білизняний відділ) | Так |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге темний + білий |
- Ціна: 11 353 ₴
























