Комод для спальні К-3 ТЕЛЕСКОПИ Венге комбі 100х38х73
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка по передоплаті 375 грн.
Комод К-3 виробник меблева фабрика Еверест (Україна).


Характеристики комода:
- Комод К-3 складається з 4 висувні ящики на телескопічних направляючих і двох містких поличних відділень з розпашними дверима.
- Комод виготовлений з ДСП фірми Kronospan (Швейцарія). Товщина ДСП 16 мм. Цей якісний і економічний матеріал відмінно підходить для меблів у будинку.
- Крайка ПВХ 0,5 мм
- Ящики на роликових напрямних.
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Здійснюємо відправку товару по всій Україні перевізником Нова пошта як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду.
- При замовленні товарів з доставкою Новою поштою, будь ласка вказуйте відділення без обмеження по вазі.
Адресна доставка кур'єром з 11.00 до 17.00
за м.Київ до під'їзду 400 грн (замовлення до 5000 грн), 400 грн (замовлення понад 5000 грн)
- Правий берег - Понеділок і Четвер
- Лівий берег - Вівторок і П'ятниця.
- Занос на этаж при наличии лифта 50 грн, при его отсутствии 50 грн за каждый этаж.
по г. Харьков до подъезда 400 грн (заказ до 5000 грн), 400 грн (заказ более 5000 грн)
- Вторник, Четверг, Суббота.
- Занос на этаж при наличии лифта 50 грн, при его отсутствии 50 грн за каждый этаж.
по г. Одесса до подъезда 400 грн (заказ до 5000 грн), 400 грн (заказ более 5000 грн)
- Понедельник, Среда, Пятница.
- Занос на этаж при наличии лифта 50 грн, при его отсутствии 50 грн за каждый этаж.
Габариты комода в собранном виде:
- Ширина 100 см
- Глубина 38 см
- Высота 73 см
| венге комби | венге темный | дуб сонома |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 73 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 3 639 ₴













