Комод 2+2 венге комбі Компаніт 79х45х88 см, БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
3 200 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka
Габарити:
- Ширина: 78,4 см;
- Висота: 87,5 см;
- Глибина: 45 див.
- вага 30,8 кг
| венге темний + венге світлий | яблуня |
![]() |
![]() |
| бук | дуб сонома |
![]() |
![]() |
| білий | горіх екко |
![]() |
![]() |
| вільха | схеми |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
Швидкий пошук по сайту, щоб перейти до опису комода, натисніть на картинку:
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 78 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 87 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| глибина вироби | 45 |
| Колір | венге темний + венге світлий |
| Висота виробу | 89 |
| Ширина виробу | 78 |
- Ціна: 3 200 ₴























































