Комод 5+2 яблуня Компаніт 111х39х90 см, БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
4 571 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka
Габарити комода:
- Ширина: 111 см;
- Висота: 89,1 см;
- Глибина: 39 див.
- Вага 40,8 кг
| венге темний + венге світлий | яблуня |
![]() |
![]() |
| бук | дуб сонома |
![]() |
![]() |
| білий | горіх екко |
![]() |
![]() |
| вільха | схеми |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() ![]() |
![]() |
![]() ![]() |
ВЕСЬ АСОРТИМЕНТ ФАБРИКИ КОМПАНІТ (щоб перейти до опису, натисніть на картинку):
Детальніше: https://kotyara-mebel.com/p529880898-komod-yablonya-kompanit.html
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Яблуня |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 111 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Висота комода | 89 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| глибина вироби | 39 |
| Колір | Яблуня |
| Висота виробу | 89 |
| Ширина виробу | 111 |
- Ціна: 4 571 ₴























































































