Передпокій Юлія горіх екко Компаніт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
*Даний товар відправляємо Новою поштою тільки по передоплаті, рівній приблизну вартість доставки в одну сторону.
Адресна доставка по р Київ 400 грн до під'їзду/парадного на вибір з 12 до 18 або після 18.00 (СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА).
Габарити:
- ширина 110 см
- висота 202,6 см
- довжина 40 см
| яблуня | бук |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | білий |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| венге комбі | схема |
![]() |
![]() |
Можливі кольори передпокою:
| венге комбі | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
Швидкий пошук по сайту, щоб перейти до опису передпокої, натисніть на картинку:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Горіх |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виробу | 203 |
| Висота шафи | 2026 мм |
| Глибина шафи | 400 мм |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішній стороні фасаду |
| Повне висування ящика | Да |
| Тип фасаду шафи | розпашній |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина виробу | 110 |
| Ширина шафи | 1100 мм |
| глибина вироби | 40 |
- Ціна: 6 930 ₴






















































