Передпокій Валентина білий Компаніт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
*Даний товар відправляємо Новою поштою тільки по передоплаті, рівній приблизну вартість доставки в одну сторону.
Адресна доставка по р Київ 400 грн до під'їзду/парадного на вибір з 12 до 18 або після 18.00 (СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА).
Габарити передпокою:
- ширина 120 см
- висота 200 см
- глибина 37,5 см
- вага 75,6 кг
| яблуня | венге комбі |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | альба |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| бук | схема |
![]() |
![]() |
Можливі кольори передпокою:
| венге комбі | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
Швидкий пошук по сайту, щоб перейти до опису передпокої, натисніть на картинку:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість предметів | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | стандартна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2000 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виробу | 200 |
| Ширина виробу | 120 |
- Ціна: 7 261 ₴






















































