Комод без ручок 5М Бук 80х38х90 Компаніт, БЕЗКОШТОВНА доставка в точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
2 982 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЕЗКОШТОВНА доставка в точку видачі Rozetka
Габарити комода:
- Ширина: 80 см;
- Висота: 90 см;
- Глибина: 38 см.
| яблуня | бук |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | німфея альба |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| венге комбі | схеми |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
Швидкий пошук за сайтом, щоб перейти до опису комода, натисніть на картинку:
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Бук |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80.3 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Висота комода | 89.1 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| глибина вироби | 39 |
| Колір | Бук |
| Ширина виробу | 81 |
- Ціна: 2 982 ₴























































