Стіл комп'ютерний СУ-4 (крайка АБС - 2мм) вільха Компаніт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
*Відправляємо Новою поштою по Україні лише за передоплатою, рівній приблизну вартість доставки в одну сторону.
Адресна доставка по р Київ 400 грн до під'їзду/парадного на вибір з 12 до 16 або після 16.00 (СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА). Збірка 15%.
Габарити столу:
- ширина 150 см
- глибина 110 см
- висота 76,6 см
- вага 65 кг
| яблуня | бук |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | білий |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| венге | схема |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге темний | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Колір | Вільха |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 65 кг |
| Висота | 766 мм |
| Глибина | 1100 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина виробу | 150 |
- Ціна: 6 837 ₴























