Стіл письмовий СУ-15 горіх екко Компаніт, БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
1 838 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka
Габарити столу:
- ширина 75,7 см
- глибина 75,7 см
- висота 73,6 см
- вага 22 кг
| яблуня | бук |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | білий |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| венге | схема |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге темний | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Колір | Горіх |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 22 кг |
| Висота | 736 мм |
| Глибина | 757 мм |
| Довжина | 757 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 838 ₴























