Передпокій Аліса (купе) дуб сонома Компаніт
*Даний товар відправляємо тільки по передоплаті рівній приблизну вартість доставки в одну сторону.
Передпокій Аліса (купе) від виробника "меблева фабрика Компаніт (Україна)".
Адресна доставка по р Київ кур'єром з 14.00 до 20.00
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 80 грн, при його відсутності 40 грн за кожний поверх.
- Відправляємо Новою поштою по всій Україні.
- передоплата дорівнює приблизну вартість доставки в одну сторону (накладений платіж).
Матеріал – ламінована ДСП, цей якісний матеріал відмінно підходить для меблів у будинку. Виготовлена з ДСП фірми Swisspan (Швейцарія).
Крайка ПВХ 0,5 мм, а ручки на ящиках і дверцятах зроблені з міцного сплаву металів.
Передпокій доставляється клієнту у фабричній упаковці в розібраному вигляді з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати її можна самому без особливих зусиль.
Здійснюємо відправку по всій Україні перевізниками: Нова пошта (накладений платіж). У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати товар у розстрочку.
Габарити передпокою:
- ширина 120 см
- висота 195 см
- глибина 44,8 см
Габарити упаковки:
- довжина 189 см
- ширина 60 см
- висота 10,5 см
- вага 82 кг
| яблуня | бук |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | махонь |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| венге комбі | схема |
![]() |
![]() |
Можливі кольори передпокою:
| венге комбі | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | махонь | |
![]() |
![]() |
![]() |
Кілька причин для співпраці

Оплата післяплатою Гарантуємо високу якість товару, Можлива оплата в розстрочку у нас не було жодного повернення

Доставка в усі регіони України Швидка доставка
Швидкий пошук по сайту, щоб перейти до опису передпокої, натисніть на картинку:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість предметів | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | стандартна |
| Колір | Дуб сонома |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 1950 мм |
| Глибина | 448 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виробу | 195 |
| Висота шафи | 1950 мм |
| Глибина шафи | 448 мм |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішній стороні фасаду |
| Тип фасаду шафи | купе |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина виробу | 120 |
| Ширина шафи | 1200 мм |
- Ціна: 7 514 ₴






















































