Передпокій Діана комплект Компаніт
*Даний товар відправляємо тільки по передоплаті рівній приблизну вартість доставки в одну сторону.
Передпокій Діана комплект від виробника "меблева фабрика Компаніт (Україна)".
Нижче наведено три варіанти комплектації передпокою тумбами і вішалками (щоб детальніше ознайомитися з однією з них, натисніть на картинку):
| Передпокій Фаїна комплект №1 | Передпокій Фаїна комплект №2 | Передпокій Діана комплект |
![]() |
![]() |
![]() |
| 2128 грн | 3557 грн | 2681 грн |
Габарити комплекту:
- ширина 165 см
- глибина 38 см
- висота 170 см (без урахування дзеркала)
Характеристики упаковок:
Упаковка передпокою Діана:
- довжина 170,2 см
- ширина 38,2 см
- висота 8,5 см
- вага 31 кг
Упаковка вішалки-2:
- довжина 60 см
- ширина 30,2 см
- висота 3,2 см
- вага 4 кг
Упаковка тумби ТО-8:
- довжина 73 см
- ширина 60 см
- висота 9 см
- вага 20 кг
Упаковка тумби ТО-11:
- довжина 98,5 см
- ширина 38 см
- висота 10,3 см
- вага 24 кг
Характеристики передпокою:
- Прихожа виготовлена з ДСП фірми Swisspan (Швейцарія). Товщина ДСП 16 мм. Цей якісний і економічний матеріал відмінно підходить для меблів у будинку.
- Крайка ПВХ 0,5 мм
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені. Передпокій повністю підготовлена до складання. Завдяки цьому зібрати її самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Здійснюємо відправку товару по всій Україні перевізником Нова пошта як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду.
- передоплата дорівнює приблизну вартість доставки в одну сторону, можлива оплата в розстрочку!
- При замовленні товарів з доставкою Новою поштою, будь ласка вказуйте відділення без обмеження по вазі
Адресна доставка кур'єром з 11.00 до 17.00
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА.
- Підйом на поверх при наявності ліфта 80 грн, при його відсутності 40 грн за кожний поверх (кожна позиція).
| Комплект №1 | Передпокій Фаїна | Тумба під взуття ТО-12 | Вішалка-3 |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| 2128 грн | 1165 грн | 757 грн | 206 грн |
| Комплект №2 | Передпокій Діана | Тумба під взуття ТО-11 | Тумба під взуття ТО-8 | Вішалка-2 | Дзеркало-1 |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| 2681 грн | 870 грн | 641 грн | 612 грн | 157 грн | 401 грн |
| Комплект №3 | Пенал-1 | Передпокій Діана | Тумба під взуття ТО-12 | Тумба під взуття ТО-11 | Вішалка-2 | Дзеркало-3 |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| 3557 грн | 749 грн | 870 грн | 757 грн | 641 грн | 157 грн | 383 грн |
Можливі кольори передпокою:
| венге комбі | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | махонь | |
![]() |
![]() |
![]() |
Кілька причин для співпраці

Оплата післяплатою Гарантуємо високу якість товару, Можлива оплата в розстрочку у нас не було жодного повернення

Доставка в усі регіони України Швидка доставка
Швидкий пошук по сайту, щоб перейти до опису передпокої, натисніть на картинку:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виробу | 170 |
| Висота шафи | 1700 мм |
| Глибина шафи | 380 мм |
| Повне висування ящика | Да |
| Тип фасаду шафи | розпашній |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина виробу | 48 |
| Ширина шафи | 1650 мм |
- Ціна: 11 550 ₴


































































