Полиця-9 навісна яблуня Компаніт, БЕЗКОШТОВНА доставка в точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
1 347 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЕЗКОШТОВНА доставка в точку видачі Rozetka
Габарити полиці:
- Ширина: 100 см;
- Висота: 71,6 см;
- Глибина: 22 див.
Характеристики упаковки:
- довжина 101 см
- ширина 23 см
- висота 9 см
- вага 11 кг
Характеристики полиці:
- Полиця виготовлена з ДСП фірми Swisspan (Швейцарія). Товщина ДСП 16 мм. Цей якісний і економічний матеріал відмінно підходить для меблів у будинку.
- Крайка ПВХ 0,5 мм
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені. Полиця повністю підготовлена до складання. Завдяки цьому зібрати її самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Здійснюємо відправку товару по всій Україні перевізником Нова пошта як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду.
- Відправляємо Новою поштою по повній передоплаті.
- При замовленні товарів з доставкою Новою поштою, будь ласка вказуйте відділення без обмеження по вазі
| венге темний | яблуня |
![]() |
![]() |
| бук | дуб сонома |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
|
| схема | |
![]() |
Палітра кольорів:
| венге | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | махонь | |
![]() |
![]() |
![]() |
Кілька причин для співпраці

Оплата післяплатою Гарантуємо високу якість товару, можлива оплата в розстрочку у нас не було жодного повернення

Доставка в усі регіони України Швидка доставка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Яблуня |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 716 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 347 ₴





















