Шафа-2 горіх екко Компаніт 79х55х183 см, БЕЗКОШТОВНА доставка в пункт видачі Rozetka

- Готово до відправки
4 855 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх екко |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 1826 мм |
| Глибина шафи | 550 мм |
| Ширина шафи | 785 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 1 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
- Ціна: 4 855 ₴























